Nu aveți nici un produs în coș.
Folosirea site-ului nostru indică faptul că acceptați politica noastră privind cookie-urile. Aflați mai multe de aici Politica de Confidențialitate și aici Politica Cookie-urilor.
Coș Cumpărături
Nu aveți nici un produs în coș.
| Cod produs | 952.554 |
|---|---|
| Greutate | 2.9 |
| Producator | Power Dynamics |
| Utilizare boxe | Nu |
| Conectivitate boxe: | Nu |
| Impendanta boxa | 8ohm |
| Model boxa | Nu |
| Putere RMS | 2x30W |
| Putere boxa: | intre 10 - 50 W |
| Dimensiune difuzor | 8" |
| Radio FM | Nu |
| Microfon inclus | Nu |
Numai utilizatorii înregistrați pot scrie recenzii. Vă rugăm, autentificați-vă sau înregistrați-vă
Informații Utile
Date Firmă
Buletinul nostru de știri
