Nu aveți nici un produs în coș.
Folosirea site-ului nostru indică faptul că acceptați politica noastră privind cookie-urile. Aflați mai multe de aici Politica de Confidențialitate și aici Politica Cookie-urilor.
Coș Cumpărături
Nu aveți nici un produs în coș.
| Cod produs | 178.135 |
|---|---|
| Greutate | 30 |
| Producator | Vonyx |
| Utilizare boxe | Nu |
| Conectivitate boxe: | USB, Bluetooth |
| Impendanta boxa | 8ohm |
| Model boxa | Kit sonorizare |
| Putere RMS | 250W |
| Putere boxa: | intre 250 - 400 W |
| Dimensiune difuzor | 2x15" |
| Radio FM | Nu |
| Microfon inclus | Cu fir |
Numai utilizatorii înregistrați pot scrie recenzii. Vă rugăm, autentificați-vă sau înregistrați-vă
Informații Utile
Date Firmă
Buletinul nostru de știri
