Nu aveți nici un produs în coș.
Folosirea site-ului nostru indică faptul că acceptați politica noastră privind cookie-urile. Aflați mai multe de aici Politica de Confidențialitate și aici Politica Cookie-urilor.
Coș Cumpărături
Nu aveți nici un produs în coș.
| Cod produs | 170.334 |
|---|---|
| Greutate | 15 |
| Producator | Vonyx |
| Utilizare boxe | Nu |
| Conectivitate boxe: | Nu |
| Impendanta boxa | activa |
| Model boxa | Portabila cu acumulator |
| Putere RMS | 200W |
| Putere boxa: | intre 150 - 250 W |
| Dimensiune difuzor | 12" |
| Radio FM | Nu |
| Microfon inclus | Nu |
Numai utilizatorii înregistrați pot scrie recenzii. Vă rugăm, autentificați-vă sau înregistrați-vă
Informații Utile
Date Firmă
Buletinul nostru de știri
